top of page

Волонтери Фонду

Дробіт.jpg

З 2014-2022 рр. було передано багато
гуманітарної допомоги, військової амуніції 
та понад 20 автомобілів для Збройних сил України.

Дробіт Володимир 

ГРОМАДСЬКА ДІЯЧКА, ВОЛОНТЕРКА, СПІВЗАСНОВНИЦЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «БЛАГОДІЙНИЙ ВСЕСВІТ», ГОЛОВНИЙ ЕКОНОМІСТ АГРОПІДПРИЄМСТВА СФГ «ЯНА»

Особливу увагу пані Наталія завжди приділяла допомозі та підтримці тим, хто цього потребує. Метою фонду «Благодійний Всесвіт», створеного подружжям, є надання допомоги інвалідам та нужденним. Родина Сендиків ніколи не стояла осторонь соціально-економічних проблем своїх співвітчизників.

Займається громадською діяльністю та волонтерством, які сьогодні на думку пані Наталії, є найнеобхіднішими, для того, щоб наблизити перемогу України!

WhatsApp Image 2023-06-19 at 14.58.01.jpeg

Наталія Сендик

Під час навчання в університеті Тарас Зінченко, як голова студради Українського Католицького Університету, був у волонтерській сотні УКУ. Привозив гуманітарну допомогу для Львівської 80-ки, де служив і досі служить батько його одногрупника.


Наразі в рамках CCCM (Global Camp Coordination and Camp Management) кластеру від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців займається допомогою прихисткам, де живуть ВПО у Львівській області. Проводив там безпековий аудит за стандартами ООН і збирає дефектні акти на фінансування поточних ремонтів в них.

Фото_на сайт_Зінченко Т.І..jpg

Зінченко Тарас

bottom of page