top of page

Партнери фонду

images.png
download (2).jpeg
download (3).jpeg
images (1).jpeg
download (1).png
cropped-cropped-gerb-1.png
flag-of-usa-or-united-states-of-america-background_53500-169.webp
pngtree-austria-wavy-flag-background-for-designs-image_561525.jpg
6318253880.jpg
maxresdefault-4.jpg
kazakhstan-flag.jpg
irisdent.jpeg
download (1).png
download (3).png
82EC0246-D393-4C8C-9E6D-5016E63F67ED.jpeg
ukrparts-e1626023318518.jpg
download (2).png
3B58F9C5-10EB-4F5D-A71E-F964AEAABD2E.jpeg
Logo-01.jpg

На тлі поточних драматичних сцен війни в Україні Platform Dresden eV спільно з українською греко-католицькою особистим приходом св. Михайла у Дрездені (www.ukrainischekirche.de) запустили ініціативу «Український координаційний центр у Дрездені». Мета цієї ініціативи — організувати та координувати надзвичайно високу готовність допомогти у Дрездені та його околицях. Визначено різні напрямки, такі як гуманітарна допомога для цивільної оборони України та біженців, ліки та медичне обладнання для України, транспортування біженців та логістика для гуманітарної допомоги, житло, соціальні мережі та інтеграція, культура та освіта.

Скубій.jpg
download (14).jpeg

Скубій Володимир Олексійович

Директор ТОВ «КОНД-КЛАСС». За роки своєї роботи «Конд-Класс» здобув репутацію надійного партнера не тільки в Україні, а й за її межами, експортуючи свою продукцію. Пріоритетним напрямком в роботі компанії є благодійна діяльність. Понад 15 років «Конд-Класс» активно співпрацює з дитячими будинками «Дія» та «Надія», суспільством інвалідів-колясочників «Іскра», ветеранськими організаціями Харківщини.

Мирослава Штефаняк Рубін

010_Cтефаняк_01.jpg

Президент Українського дому міста Сан Дієго в Південній Каліфорнії.  З моменту повномасштабної збройної агресії московії проти України, та намагання знищити український народ, Міра на чолі невеличкої громади українців збирає допомогу та активно намагається привернути увагу співмешканців до війни. Активісти цієї установи щотижня проводять протести та мітинги на користь України у центрі Сан Дієго. Сама ж Мирослава знаходить можливість особисто літати у Вашингтон і лобіювати інтереси історичної Батьківщини у Конгресі США

Юлія Пучко-Вілсон

ЮЛІЯ ВІЛСОН.jpg

Віце президент Щит Волі (Shield of Freedom) благодійна організація, заснована у Сан Дієго, Каліфорнія. Організація займається допомогою бійцям та рятувальникам на передовій в Україні.
Волонтерить з 2014 року і зараз є співзасновником та віцепрезидентом Щита Волі Народилась у м. Харкові, але вже більш ніж півжиття мешкає у Сполучених Штатах. Зараз у процесі отримання докторської ступені у Міжнародних Відносинах та Порівняльної Політології.

Сендик Олег

Засновник СФГ «ЯНА», Меценат, політичний і громадський діяч, Почесний працівник агропромисловості України, діючий адвокат, кандидат юридичних наук. Олег Олександрович бере активну участь у громадському і політичному житті країни, допомагає організаціям інвалідів, дитячим будинкам і навчальним закладам. Надає фінансову та матеріальну допомогу постраждалим під час війни, переміщеним особам, бійцям ЗСУ, співпрацює з волонтерами

092_Сендик_01_01_01.jpg
IMG-8155.JPG

Наталія Сендик

Громадська діячка, волонтерка, співзасновниця  Благодійного фонду «БЛАГОДІЙНИЙ ВСЕСВІТ». Метою якого є надання допомоги інвалідам та нужденним. 

Вона поєднує у собі ті якості, які сьогодні так необхідні багатьом з нас, а саме: відданість своїй країні, справжній патріотизм та віра в перемогу й найкращі часи.

Василь Грищенко

Директор Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 імені В'ячеслава Чорновола, в якій волонтерство важливий аспект освітнього процесу роботи закладу. Основні завдання волонтерської діяльності: згуртування шкільного колективу навколо добрих справ; патріотичне виховання; профілактика девіантної поведінки і шкідливих звичок; пропагування здорового способу життя; підтримка ініціатив дітей та учнівської молоді; налагодження партнерства школи з органами державної влади та громадських організацій у реалізації соціальних ініціатив

30779.jpg
001_Яковчук_01.jpeg

Микола Яковчук

​Біоенергоінформотерапевт, практикуючий цілитель, член Асоціації фахівців народної і нетрадиційної медицини України, Засновник школи оздоровлення та духовного розвитку людини «ОММАО». Завдяки ініціативі Миколи Яковчука у 2000 р. було відбудовано храм у скель0 ному монастирі «Ципово» в Молдові (внесок відзначений орденом Святого Паїсія від митрополита Молдови). Зараз ведуться роботи щодо відновлення Храму Святого Миколая Чудотворця (місто Київ, Віта0-Литовська) і Храму Святої Трійці на Божій горі біля Почаєва.

Андрій Корицький

Завідувач урологічного відділення КЗ КОР  «Київська обласна клінічна лікарня». Дійсний член Української та Європейської асоціації урологів,   лікар вищої категорії з 2018 року. Постійно бере участь в науково-практичних конференціях і з’їздах урологів, в тому числі закордоном. Має співавторства в друкованих працях. У відділенні до 90 % операцій виконується ендоскопічно та лапароскопічно, що відповідає європейським стандартам.

IMG_1.jpeg

Федір Черевко

PHOTO-2024-05-03-12-30-41.jpg

Лікар-стоматолог вищої категорії, власник стоматологічної клініки «Cherevko dental clinic». З перших днів війни активно допомагає військовим і переселенцям. За особисті кошти придбав різного обладнання для військових більш ніж на 10 млн. грн. Постійно закуповує і передає на фронт генератори, старлінки, автомобілі, бронежилети і т.д. Передає і закуповує гуманітарну допомогу для ВПО, деокупованих і прифронтових регіонів, допомагає евакуйованим дітям з Волновахи. Клініка «Cherevko dental clinic» бехкоштовно лікує військових. За 2 роки війни безкоштовне лікування зубів отримали більше 400 військових. Клініка регулярно вкладає кошти на лікування наших захисників.

Юрій Пацан

Заслужений художник України, талановитий митець, майстер пейзажного живопису.

В доробку художника Юрія Пацана понад 1000 робіт, які знаходяться в колекціях багатьох країн світу. Він надає роботи на аукціони, які проводять для допомоги Збройним силам України.

img_2444-3-424ce (1).jpg
image_6483441.JPG

Лтавська Жанна

Українська співачка, автор-виконавець, член Національної всеукраїнської музичної спілки. Є гостею багатьох фестивалів України. З перших днів повномасштабного вторгнення російських загарбників на нашу землю займається волонтерською діяльністю. Виступає з авторськими піснями перед переселенцями, у воєнних госпіталях, також на благодійних концертах на підтримку ЗСУ.

Володимир Лимаренко

Приватний співак і композитор. Створив студію звукозапису, де народжуються нові пісні. Працює як з молодими виконавцями, так і з відомими артистами. Брав участь у фестивалях та теле - радіо прєктах.

Був запрошений на фестиваль який відбувався на світовій сцені Нью-Йорку

в залі «Медісон сквер гарден», де представляв Україну.

Вже 4 роки є ведучим власної програми «Зіркові зустрічі», яка транслюється на декількох радіостанціях Америки. У програмі беруть участь відомі українські та зарубіжні артисти. Ціль програми пропагувати українську пісенну культуру та сприяти в допомозі України.

89748.jpg
402555448_3619276221653371_6929967609419362116_n.jpg
404254757_7185707514856688_3223295539043159182_n.jpg

Костянтин та Олександра Ченгарь 

Талановите подружжя співаків! Від початку повномасштабного вторгнення допомагають населенню України, внутрішньопереміщеним особам, воїнам Збройних сил України. Постійно беруть участь у благодійних концертах, проєктах, аукціонах з метою збору коштів для гуманітарної допомоги!

Оксана Пилипенко

Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу. 

Нотаріальну діяльність розпочала в 2008 році. 

Вже понад 14 років займається улюбленою справою. Волонтерка, удостоєна почесної відзнаки « Родинна слава України»

unnamed (9).jpg
download.png

Український центр
соціально-правових досліджень

Об'єднання вчених-правників, основним завданням якого є сприяння становленню України як правової держави, сприяння розвитку юридичної науки в Україні, шляхом розробки та експертизи нормативно-правових актів, надання науково-правової допомоги органам державної влади та іншим суб’єктами, забезпечення підвищення рівня юридичної науки у суспільстві та здійснення інших організаційних та правових заходів.

Громадська організація
"Центр освітніх реформ "Наші діти"

Мета - повна автоматизація усіх можливих і неможливих аспектів інформації, що продукується в освітній галузі, з метою підвищення ефективності та якості освіти сучасних і майбутніх поколінь українців.

download (8).jpeg
IMG-6695.JPG

Скрипник Ірина

Кандидат медичних наук, доцент кафедри ортодонтії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, лікар стоматолог вищої категорії, Заслужений лікар України, засновник клініки авторської стоматології «ІРИС-ДЕНТ»,  Генеральний секретар ГО «АСОЦІАЦІЯ СТОМАТОЛОГІВ УКРАЇНИ», віцепрезидент Асоціації стоматологічної освіти України, віцепрезидент Асоціації ортодонтів України, Член Європейської Асоціації ортодонтів та Всесвітньої асоціації ортодонтів.  З початку військовиї дій допомагає ліками ЗСУ та населенню України

2022-09-08 10.38.47.jpg
2022-09-08 10.38.37.jpg
Дробіт.jpg

Левицький Олексій

Дробіт Володимир

Орел Артем

Співзасновники інтернет-магазину автозапчастин «Ukrparts» Левицький Олексій та Орел Артем із 2014-го року активно допомагають країні у протистоянні з агресором. Із початком бойових дій вони разом із небайдужими забезпечують наших бійців найнеобхіднішим. За 8 років вже встигли придбати, відремонтувати та пофарбувати більше 15-ти автівок.

Силами власного СТО на постійній основі обслуговують та ремонтують транспортні засоби наших захисників.

Активно приймають участь у забезпеченні  військовослужбовців екіпіруванням, амуніцією, продуктами харчування, засобами гігієни та медикаментами

За проханнями з передової Олексій та Артем придбали платформу супутникового інтернету Starlink, яка уже успішно використовується на лінії фронту.

Із початком активних бойових дій на території Київської області поширили свою допомогу на цивільне населення, а саме: забезпечують людей із найбільш постраждалих після окупації питною водою, продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни та предметами побутового вжитку.

Закуповують необхідне за індивідуальними запитами сімей із дітьми та осіб похилого віку.

Не залишають без уваги та допомоги і сім‘і наших захисників, надаючи фінансову та гунманітарну допомогу. Сприяють покращенню логістичних ланцюжків між волонтерами та військовими, залучаючи автопарк та співробітників компаніі до волонтерської діяльності.

IMG_9943.jpg

Тер-Акопян Едгар

Артист, співак (дует Edgar&Emma) відомий своїми хітами "Тебе мало", "Не винен" пісні та кліпи, які номінувалися як “прорив осені” та “проект осені” на премії M1 Music Awards.  Власник Детейлінг студії Cartel Detailing Studio.

Зараз Едгар активно допомагає ЗСУ, відправляючи на передову найнеобхідніше, а саме було надіслано:

  • 54 бронежилети 4 та 5 класів 

  • Було придбано 2 автівки для ЗСУ

  • Більше ніж 250 тактичних аптечок 

  • Було пофарбовано 13 автомобілів для ЗСУ

  • Багато футболок, шкарпеток 

  • 30 павербанків

  • 4 рази їздили та везли допомогу в вигляді їжі та інших речей в Бородянку та села біля неї

  • 7 Саперських лопат 

Також Едгар с перших днів обороняє Київ 

IMG_9945.jpg
DSC_0322.JPG

Благочинний Фастівського району Настоятель Храму Святого Миколая м. Фастова Протоієрей Михайло Данилів

Настоятель Храму Святої Троїці м. Фастова Протоієрей Олег Данилів

DSC_0320.JPG
267627291_4690595914350732_8669990220400189887_n.jpg

Собор Святого Миколая — українська православна церква міста Фастова. Храм розташований у центрі міста Фастова на вулиці Соборній.

2000 р. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, відвідуючи Фастів, вказав на місце будівництва майбутнього собору. У 2001 році до Фастова прибув отець Миколай зі Львівщини і прослужив у місцевому храмі до 2005 року. У березні 2001 на Великдень він провів перше богослужіння, яке відвідали приблизно 10 парафіян.

22 травня 2001 р. відбулося освячення місця під будівництво.

2008 року організацією «Київфундаментбуд» були забиті підвалини під будівництво. Будівництво собору розпочалось у листопаді 2012 року.

Метою створення храму було відновлення Воскресенського собору, втраченого у радянські часи.

Хлєбас Світлана Василівна

 Кандидат медичних наук, викладач Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, практика - Стоматологічний науково-клінічний центр «СТАМІЛ», переможець в номінації «ЛІКАР-СТОМАТОЛОГ» міжнародної премії STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS, 2019, член координаційної ради ГО «АСОЦІАЦІЯ СТОМАТОЛОГІВ УКРАЇНИ», медичний експерт національних телеканалів. 

aug 2020.jpeg
86980198_1103289780035878_6695967569104338944_n.jpg

Білоножко Світлана

305287517_622334945895658_8379243016485820932_n.jpg

Українська співачка, провідна дикторка-ведуча програм УТ-1Заслужена артистка Українинародна артистка УкраїниУчасниця і лауреатка багатьох всеукраїнських фестивалів: «Пісенний вернісаж»«Пісня року»«Шлягер року» тощо.

Брала участь у великому числі благодійних акцій, концертах для дітей сиріт, воїнів — афганців, учасників ВВВ, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, телемарафонах «Пам'ять».

У 1999 році разом з чоловіком Віталієм Білоножком запатентували власний проєкт-фестиваль родинної творчості «Мелодія двох сердець».

Ткаченко Андрій

img655(1).JPG

Директор ТОВ «МОРІВСЬК» Козелецького району та ТОВ «ЗЕРНО-ЗЛАТО» Чернігівського району Чернігівської області,  член виконкому Гончарівської селищної ради.

На підприємствах розроблені соціальні програми, завдяки яким здійснюється допомога населенню по оформленню документів на земельні ділянки.

Постійно у полі зору Андрія Миколайовича перебувають питання поштового та медичного обслуговування жителів громади, пожежної безпеки та благоустрою території. Активно допомагає в проведенні Днів села та інших святкувань. Не залишається осторонь і від проблем учасників АТО та їх сімей.

bottom of page